Witam Serdecznie. Muszę po raz kolejny bardzo podziękować tym wszystkim którzy już się o tym przekonali że Krzysztof Czaja to dobry wybór . Za udaną współpracę, opinie które tylko uskrzydlają dają dużo satysfakcji i motywują do dalszego rozwoju w zawodzie. Nie jedno krotnie usłyszałem że Dj, Wodzirej, Prezenter, Grajek, zwał jak zwał może śmiało zastąpić Orkiestrę! (ps: Orkiestra jest w Filharmonii ). To jest naprawdę Miłe. Ale to dzięki przede wszystkim, przyszłym PM i nie tylko, które angażują się równie mocno, poświęcały swój czas że by stworzyć plan, scenariusz, program artystyczny, play listę utworów dla swoich bliskich i znajomych bo dla nich organizuje się wesele.

Dziękuje nie tylko PM ale również wszystkim firmą, szkołom, osobą prywatnym, stałym od lat klientom za współpracę i polecam się na przyszłość. Do Zobaczenia.

To wszystko pozwala na dalsze inwestowanie nie tylko w siebie ale również w nowe technologie, urządzenia, oświetlenia i profesjonalne nagłośnienie. To wszystko dla Państwa.

Osoby które zdecydują się na współpracę w nowym roku wybierając piątkowe terminy mogą liczyć na promocyjne ceny. Zapraszam do współpracy.

Pozdrawiam.