O nas O nas

Music Play powstało w 1997r. i od początku jej celem była wymiana poglądów, doświadczeń i wzajemnym wsparciu.
Dziś to grupa jednych z najpopularniejszych DJ’ów grających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, której głównym zakresem działalności jest szeroko pojęta organizacja różnego rodzaju imprez kulturalnych biznesowych czy też prywatnych.

Zaplecze techniczne (obsługa świetlna, dźwiękowa i wizualna itp) jak i osobowe (np. dj, muzycy instrumentaliści – saksofonista, akordeonista, skrzypek itp.) pozwala nam zrealizować najbardziej wymagające zlecenia.

 

Krzysztof Czaja:

Przygodę z muzyką zaczął pod koniec lat 80 – szkolne dyskoteki, imprezy w osiedlowych domach  kultury i nocne życie Olsztyna ukierunkowały jego świadomość zawodową i były znaczącymi fundamentami jego kariery. W późniejszym czasie przyszły propozycję zagrania pierwszego bankietu dla tak zwanej starszej młodzieży. Potem pojawił się temat jeszcze bardziej wymagający i nawiązujący do starej, pięknej i odrobinę zapomnianej tradycji wodzirejskiej – wesela.  To był strzał w dziesiątkę. Styl, pomysł, kreatywność, urok i ogromną odpowiedzialność za dobrą zabawę gości traktuje jako priorytety przy wykonywaniu powierzonych mu zadań..
Sam o swojej pracy mówi „To co robię na co dzień, to moja życiowa Pasja i Miłość!” .Praca jest jednocześnie spełnieniem jego życiowych planów, celów, pragnień i ambicji,  przekłada się bezpośrednio na zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego powierzonego mu zadania, a poziom jego profesjonalizmu zaowocował między innymi wspólnym występem z InGrid.
W swojej kolekcji muzycznej posiada praktycznie wszystkie światowe przeboje muzyki rozrywkowej od lat ’50, ’60 poprzez lata ’70, ’80, ‘90 do hitów puszczanych obecnie w rozgłośniach radiowych.

Youtube channel
Facebook FanPage