Karolina i Maciej 27.12.08 – Restauracja Przystań

Witamy,

 

Dnia 27.XII.2009 r. mieliśmy okazję przekonać się o profesjonalizmie Pana Krzysztofa Czaji. Decyzję o zaangażowaniu go do prowadzenia naszego wesela podjęliśmy po uprzednim poleceniu go nam przez znajomego z branży rozrywkowej. Do czasu wesela nie byliśmy pewni czy podjęliśmy właściwą decyzję, jednak już po kilku minutach imprezy weselnej przekonaliśmy się,  że decyzja ta była słuszna.

 

Wesele to z reguły duża inwestycja zarówno finansowa jak i emocjonalna. Jeśli zależy Wam tak jak nam na rzetelności, profesjonalizmie i jakości, bardzo polecamy usługi Pana Krzysztofa. W stu procentach zadowolił gusta i oczekiwania nasze oraz naszych gości. Podczas przyjęcia weselnego prócz wspomnianego wcześniej profesjonalizmu, wykazał się dużą elastycznością, nietuzinkową bazą utworów o dużej różnorodności oraz niezwykłym wyczuciem atmosfery i oczekiwań naszych gości. Dodatkowym atutem była oczywiście miła aparycja i wysoka kultura Pana Krzysztofa. Jednym słowem jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dysponuje zarówno talentem, sprzętem jak i  jest w pełni zaangażowany w wykonanie powierzonego mu zadania. Naprawę jest godny polecenia za co jeszcze raz z całego serca pragniemy mu podziękować w imieniu swoim i wszystkich zadowolonych gości.

 

Dzięki Panu mamy niezapomniane wspomnienia tej jedynej nocy, mogliśmy spełnić oczekiwania naszych gości i do dnia dzisiejszego możemy być dumni z tak wspaniałego wesela jakiego stał się Pan współtwórcą.

Karolina i Maciej Olszowy